Photos by Acil canta

İpli Büzgülü Tela Çanta

Ürün Kodu: İpli005

0.00

Adet Fiyat Seçenekleri

Stok: Sipariş ile üretim

İpli büzgülü Kuş gözülü tela çanta kumaştan üretilmiş çanta spor çantası olarakta kullanılmaktadır.

İpli Büzgülü Tela Sırt Çanta

Ölçüler : 32x45 cm
Kumaş : 100 gr Elyaf Kumaş
Baskı : Tek renk Baskılı
.

Fiyatlandırma 1000 adet için yapılmıştır. Daha düşük adetlerde üretim yapılmakta, fiyat farklık göstermektedir. 4 Renk ofset baskı yapılabilmekte olur. İpli büzgülü Tela çantalar promosyon olarak çok tercih edilen modeldir. Fiyatı imperteks çantalara göre daha uygundur.
İpli Büzgülü Tela Çanta fuar, kongre vb. etkinliklerde de kullanılmaktadır. Üretimi 7 iş günü olmaktadır. Adete ve baskı şekline üretim süresi değişmektedir. Seyahatlerde de çok kullanılan (ayakkabı çantası, kirli çamaşır torbası) olarak kullanılmaktadır. Serigrafi, emprime ve ofset baskı yapılabilmektedir.
İpli büzgülü elyaf bez çantalar Geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. İpli büzgülü elyaf bez çantaları beyaz veya renkli olarak tercih edebilirsiniz. İpli büzgülü elyaf bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.
İpli büzgülü elyaf bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür,
Özellikle reklam tanıtım kampanyalarının bir numaralı aktörü olan promosyon ipli büzgülü çanta modelleri doğal bezden imal edildiğinden çok uzun yıllar yapılan reklamın kalıcı olmasını sağlıyor. ergonomik yapısıyla kullanım rahatlığı sunan acil promosyon çanta tedarikçisi kuruluşumuzun ayrıcalığı ve kalitesi ile üretilmektedir. Fuar, seminer veya çeşitli etkinliklerde kullanılmak üzere tasarlanan ipli büzgülü çanta modellerimizi internet sitemiz üzerinden lütfen inceleyiniz.