Bez Çantalar

Stoklu Çantalar Uygun Fiyat Hızlı Teslimat garantisi ile baskısız olarak aynı gün kargo yapılmaktadır.

Bez çantalar

promosyon bez çantalar bir çok etkinlikte müşterilerinizi memnun edebileceğiniz ekonomik çantalardır. tela ve ham bez kumaştan üretilmektedir.
kumaşta da farklı gramajlarda olmaktadır. Gabardin çanta, kanvas çanta, nonwoven çanta, plaj çantaları vb bir çok model mevcuttur.

isteğe göre özel ölçülerde modellerde yapılmaktadır.

Bez Çantanın Kullanım Alanları nelerdir.


Bez çantanın kullanımı, ülkemizde biraz geç kalınmış durumda. Ancak poşetlerin ücretli hale gelmesi ile kişiler, alışveriş esnasında bez çantaları kullanarak hem doğa dostu bir tavır sergiler hem de şık bir görünüme kavuşabilirler. Bez çantaların kullanım alanları dendiği zaman ilk olarak akla alışveriş fileleri olarak kullanılan bez çantalar gelmektedir. Bu bez çantalar naylon poşetlerin önüne geçmektedir. Ayrıca bez çantalar naylon poşetlerin yanı sıra kadınların günlük hayatların kullandıkları kol çantalarının yerine de geçmektedir. Kısacası bez çantaların kullanım alanlarını alışveriş çantası ve kol çantası olarak sıralayabiliriz. Ham bez çantalar pazarlama ve reklamcılık alanlarında da kullanılmaktadır. firma isimleri, logoları ve mesajları bez çantaların üzerine basılarak müşterilere dağıtılır ve mesajın müşterilere ulaşması sağlanır.
Bez Çanta Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler nelerdir?

Bez çantalar laminasyonlu ve laminasyonsuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Laminasyonlu çantalar ise jüt çantalar ve nonwoven olarak ikiye ayrılmaktadır. Bez çantaların pek çok farklı grubu olduğu için bez çanta tercihi yaparken zorlanabilmeniz mümkündür. Bez çanta alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise bez çantanın kalitesidir. Kaliteli bir bez çantayı uzun yıllar kullanabilmek mümkündür. Satın aldığınız bez çantaların yıkanabilir olmasına da dikkat etmelisiniz. Alışveriş esnasında kirlenen bez çantaların yıkanabilmesi gerekmektedir. Bez çantaların yıkanabilir olması kişilerin çantaları temizleyebilmesini kolaylaştırır.


baskılı çanta