Photos by Acil canta

Kuşgözülü Sırt Çantası

Ürün Kodu: ipli007

0.00

Adet Fiyat Seçenekleri

Stok: Sipariş ile üretim

Kuş gözülü imperteks kumaştan üretilmiş 32x45 cm ölçülerinde spor çantasıdır.

İpli Büzgülü İmperteks Sırt Çantası

Ölçüler : 32x45 cm
Kumaş : 270 D İmperteks Kumaş
Baskı : Tek renk Baskılı


Fiyatlandırma 1000 adet için yapılmıştır. Daha düşük adetlerde üretim yapılmakta, fiyat farklık göstermektedir. 4 Renk ofset baskı yapılabilir. İpli büzgülü imperteks sırt çantalar promosyon olarak çok tercih edilen modeldir.
İpli Büzgülü imperteks sırt Çanta fuar, kongre vb. etkinliklerde de daha çok kullanılmaktadır. Üretimi 7 iş günü olmaktadır. Adete ve baskı şekline üretim süresi değişmektedir. Seyahatlerde de çok kullanılan (ayakkabı çantası, kirli çamaşır torbası) olarak kullanılmaktadır. Serigrafi ve emprime baskı yapılabilmektedir.
İmperteks Çanta Suya Dayanıklı Bir Yapıya Sahip
İçerisindeki polyester sayesinde suya dayanıklı bir yapıda dizayn edilen imperteks çanta oldukça uzun zaman kullanımda kalarak dağıtıcı kuruluşun üzerinde telefonlarının yazılı olduğu seyyar bir reklam aracı olarak varlığını sürdürüyor. Lütfen sitemiz üzerinde bulunan örneklerimizi inceleyiniz. Sizler için mutlaka bir çanta modelimiz olacaktır. Bizleri gün içerisinde istediğiniz saatte arayabilir ve teknik detaylar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sizleri memnuniyetle cevaplamak bizim işimiz. Profesyonel hizmetin adresi olan Acil Hambez Çanta
13 yıllık tecrübesine dayalı bilgi birikimi ile tüm promosyon çanta ürünlerinde hizmetinizde olmaktan gurur duyar.