Promosyon Ham Bez Çanta

Hambez Kese, genelde Kuyumcuların kullandığı ürün olmakla birlikte ekonomik üründür. 500 adet olarak imalata alınmaktadır.

Promosyon ham bez çanta

%100 pamuktan üretilmiş, organik ve doğal içerikli
Ekolojik ve çevre dostu olan ürün, doğaya zarar vermeden üretiliyor
140 gram ham bez kumaştan dikiliyor
Standart kulp uzunluğu 70 cm
Körüksüz
Kendi kumaşından dikilen sap, çanta ile tam olarak aynı renk
Ham bez çanta boyutları 35 x 40 cm (+- 0,5 cm değişiklik gösterebiliyor)
Ham Bez Çanta Ölçüsü:
Kulp uzunluğu 70 cm
Bez çanta boyutları 35 x 40 cm ( +- 0,5 cm )
Güvenli Alışveriş
En uygun fiyat avantajı
Aynı gün kargo

Ham Bez Çanta

%100 pamuk işlem görmemiş kumaştan imal edilmiştir. 35x40 cm ölçülerinde ile en çok tercih edilirken çanta türüdür. Geniş kullanım alanına sahiptir. Her türlü ihtiyacınıza karşılık verecek bu ürünü ister baskılı, isterseniz baskısız olarak sipariş verebilirsiniz. Web sitemizde baskılı veya baskısız olarak sipariş gerçekleştirebilirsiniz. Transfer baskı, dijital baskı, emprime baskı, serigrafi baskı veya kumaş boyası ile üzerine uygulama yapabilirsiniz. Ürünler oldukça sağlam dikişli ve uzun süreli kullanıma uygundur. Yıkanabilmesi sayesinde oldukça uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürün ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. 60’dan fazla modelimizi inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Stoklarımız da sürekli bulunan ürünlerimiz ile sizlere en hızlı şekilde hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Herhangi bir sorununuz için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. 0212 6649910 veya [email protected] adresimize eposta yollayabilirsiniz.

Ham Bez Çanta Toptan

Toptan Ham bez çanta almak isteyen müşterilerimiz web sitemizde online olarak sipariş verebilirler. Baskısız olarak verilen siparişler maksimum 2 iş gününde kargolanmaktadır. Sürekli stoklarımızda bulunan 60’dan fazla modeli sizlere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Baskısız ürünlerde kapıda ödeme ile satın alma yapabilirsiniz. Kapıda sadece nakit ödeme yapılmaktadır. Baskılı ürünlerde ise kapıda ödeme mevcut değildir. Özel baskılı işlerde ücret peşin olarak alınıp görsel tasarım tarafınızdan onaylandıktan sonra işleme alınmaktadır. İster baskılı ister baskısız olarak tüm modellerimizi sipariş verebilirsiniz.

Ham Bez Çanta Nasıl Yıkanmalı?

Ham Bez Çanta Yıkama talimatlarını dikkate alarak yıkama yaptığınız takdirde çantalar minimum ölçüde çekme yapacaktır. %5 standart çekme oranı standarttır. 20 derecede elde yıkama ve sonrasında nemliyken ütülemeniz gerekmektedir. Ürünler %100 pamuk olduğu için yüksek sıcaklıklarda ciddi çekmeler yapacaktır. Makinanızın elde yıkama ayarında kısa programda yıkama yaptıktan sonra nemliyken ütü ile açmanız gerekmektedir. Bu yıkama talimatlarını uyduğunuz takdirde %5 lik bir çekme yapacaktır. Ürünler doğa dostu ve geri dönüşümlüdür. Pamuktan kumaş halliden getirilmiştir. Hiç bir yıkama işleminden geçmemiştir. Doğal ve organiktir. Ham bez çantaların bakımı oldukça kolay. Elde rahatlıkla yıkanabilen bez çantaların temizliğinde soğuk veya ılık su tercih edilebiliyor. Elde yıkamaya uygun olan deterjanlar ve sabunlar ile temizlenebilen ürünlerin baskıları yıkamayla zarar görmüyor. Asarak kurutulması tavsiye ediliyor ve ılık ısıda ütü uygulanabiliyor. Çantaların elektronik çamaşır makinesinde yıkanmaması ve kurutma makinesi kullanılmadan kurutulması gerektiğinin altı çiziliyor.

Ham Bez Çantaların Kullanım Alanları

Ham bez çanta, sade kumaşı sayesinde üzerine yapılan baskıyı belirgin ve net bir şekilde gösteriyor. Uzun ömürlü olan ham bez çanta ürünleri, kullanıcılar tarafından her kullanımda sizin reklamınızın yapılmasını sağlıyor. Bu çantalar sayesinde markalar, kullanıcılarına yıllar boyu onlara eşlik edecek bir armağan vermiş oluyor ve marka ile tüketici arasındaki sadakat pekiştiriliyor. Ayrıca bu çantalar, üstlerinde yapılan organizasyonun adını taşıdığında yapılan etkinliğin anısını da somutlaştırıyor.
Ham bez çantaları promosyon ürünleri hazırlamak için kullanabilir, üzerine kurumsal baskılar yapabilirsiniz. Fuarlarda, organizasyonlarda ve etkinliklerde sunabilir, çalışanlarınıza ve müşterilerinize dağıtabilirsiniz.
Çantaların üzerine kendi tasarım desenlerinizi basarak özel tasarımlarınızı kullanıcılarla buluşturabilirsiniz. Farklı baskılarla çantaları süsleyerek çeşit çeşit çanta tasarımları ile kendi koleksiyonunuzu hazırlayabilirsiniz.
Ham bez çantalar üzerine kumaş boyaları ile boyama yapabilir, hobinizi profesyonel hale getirerek el sanatınızı tüketicilere pazarlayabilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Ham Bez Çanta

Ham bez çantalar Pratik ve kullanışlı olan ham bez çantalar, yük taşıma kapasiteleri nedeniyle öne çıkıyor. Plastik torbalardan çok daha sağlıklı olan organik kumaşlar defalarca kullanılabiliyor. Kolaylıkla katlanarak çantada taşınabilen bez çantalar gerek alışverişte satın alınan ürünleri gerekse kitap gibi başka eşyaları taşıma konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor. Uzun kol askısı sayesinde kullanıcılar elde eşya taşıma zahmetinden kurtuluyor. Promosyon için alınan çantaların içi; markanın deneme boy ürünleri, baskılı defter, kalemleri ve broşür, dosyaları ile doldurulabiliyor. Çantalar promosyon ürünlerin kolaylıkla taşınmasına yardım ediyor.
bez çanta üzerine etkili tek bir slogan, marka logosu, amblem veya desen baskısı yapılabiliyor. Sivil toplum örgütleri, markalar, etkinlikler veya kişiler tarafından satın alınan çantalar, onlarca, yüzlerce tüketiciye dağıtılıyor veya tasarım olarak alıcı bulabiliyor. Şık, kullanışlı, ekonomik, organik ve pratik olan ham bez çanta tasarımları dayanıklılıkları ile tercih ediliyor. Siz de ham bez çantaları yalın haliyle satın alabilir veya baskı merkezimizde yapılacak baskılı halde sipariş verebilirsiniz.


Promosyon ham bez çanta