Photos by Acil canta

Sarı Saplı Ham Bez Çanta

Ürün Kodu: Ham008

0.00

Adet Fiyat Seçenekleri

Stok: Sipariş ile üretim

renkli saplı promosyon ham bez çantalar farklı renklere yapılmaktadır.

Renkli Saplı Ham bez Çanta

Çanta Ölçüleri:
35x40 cm ölçülerinde
ham bez kumaştan üretilmiştir.
2 taraf 1 renk baskılı
Uzun saplı model veya Kısa Saplı Model
İmalat süresi 7-8 gün

Farklı adet ve ebatlardaki fiyat istekleriniz için iletişim kısmındaki mail adresimize mail atarak fiyat isteyebilirsiniz.

Renkli saplı Ham bez çanta sipariş vermeyi düşünüyorsanız sipariş adetinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail atınız, Kısa sap mı yoksa uzun saplı mı olacağını belirtmeyi de unutmayınız. Baskıdaki renk sayısı, basılacak görsele göre baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyen unsurlardır. Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapacaktır.

Promosyon Ham bez çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 46 tel/140 gr/m2 ağırlığındadır. Renkli saplı Ham bez çantaların Kulp uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ebat 35x40 cm büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür.

Renkli Saplı Ham Bez çantaların ortalama imalat süreleri 7-8 gündür, işin aciliyetine göre daha erken de verilebilir. Logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Baskı çantanın bir yüzüne dilerseniz iki tarafına da yapılabilir. Çanta üzerine basılacak görsel çantanın bir kısmına veya tamamını kaplayacak şekilde basılabilmektedir. Ekonomik olması açısından Genelde tek renk tek taraf baskı tercih edilmektedir,

Ham bez çantalar %100 pamuktan üretilmiştir, Geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. Ham bez çantalar kendi doğal ham renklerindedir. Müşteri tercihine göre Ham renkteki kumaşlar boyanarak istenilen renge çevrilebilir. Bu durum fiyatı fazlaca artırdığından dolayı çok tercih edilen bir durum değildir. Ham bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanız da mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.

Renkli Saplı Ham bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür,

Şirketinizin konumuna göre ürünleri teslim edebiliriz veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile tüm Türkiye'ye ulaştırmaktayız.