Photos by Acil canta

Ekonomik Ham Bez Çanta

Ürün Kodu: Ham003

4.76

Adet Fiyat Seçenekleri

  • Bin adet İçin  4,76 TL
  • 500 adet için 5,15 TL
  • 300 adet için 5,90 TL
  • 200 adet için  6,50 TLStok: Sipariş ile üretim

Fuar, kongre, sempozyum yanı sıra müşterilerinize sunabileceğiniz ekonomik ham bez çanta sürekli reklam sağlayan materyallerdendir.

Ekonomik Ham bez Çanta

Promosyon Hambez Çanta ebatlarımız;
30x40 cm Ölçülerinde
2 taraf ve 1 renk baskılı

Tek Renk Empirme Baskılı Ham bez Çanta 130 gr Ham bez kumaş

Kısa Saplı ve uzun Saplı Modelleme
Birim Fiyat : 4,76 TL

Fiyatlandırma 1000 adet için Yapılmıştır. Baskı tek taraf tek renk baskılıdır. Renk sayısını artması her renk için +20 krş fark oluşturmaktadır.,

Düşük adetlerde fiyat farkı oluşmaktadır. Minimum 200 adet İmalata Alınmaktadır. İmalat Süresi 6-7 gündür. Adete göre üretim süresi artmaktadır.

Acil çanta işlerinizde öncelik verilebilmektedir. Ekonomik Ham bez çanta kumaşın fire vermeyecek şekilde hesaplanmıştır. %100 pamuk kumaştan yapılmaktadır.

Geri dönüşümlü çevre dostudur. Pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Fuar, Kongre, Sempozyum vb yada mağazalarda belirli bir ücret karşılığı naylon poşete alternatif olarak müşterilerinize sunabileceğiniz gibi hediye de edilebilmektedir.

Serigrafi, emprime ve ofset baskı yapılabilmektedir. Baskı Şekline göre fiyat farklılıkları olmaktadır. Baskı şeklini renk sayısı ve basılacak görsel uygulamaya göre değişmektedir.

Ekonomik ham bez çanta fuarlarda en çok tercih edilen modeldir. Fuar, Kongre, Sempozyum, Seminer vb. etkinliklerinizde kullanabileceğiniz promosyon ürünüdür.