Photos by Acil canta

Dijital Baskılı Plaj Çantası

Ürün Kodu: PL003

0.00

Adet Fiyat Seçenekleri

Stok: Sipariş ile üretim

40x45x10 cm Taban Körüklü Plaj Çantası dijital baskı tekniği uyğulanmakadır. farklı görseller uygulana bilmektedir.

40x45x10 cm Taban Körüklü Plaj Çantası

Lamineli Kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile istege göre farklı görselleri aynı adet üzerinde uygulama yapılmaktadır.Farklı adet ve ebatlardaki fiyat istekleriniz için iletişim kısmındaki mail adresimize mail atarak fiyat isteyebilirsiniz.

Dijital baskılı Plaj Çanta sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adetinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız. Baskıdaki renk sayısı, basılacak görsele göre baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyen unsurlardır. Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Promosyon renkli ipli büzgülü ham bez çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 200 gr ağırlığındadır. En çok tercih edilen ebat 32x45 cm büyüklüğündedir.

Dijital baskılı Plaj Çanta ortalama imalat süreleri bir haftadır, işin önemine göre daha erken de verilebilir. Logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Basılacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanılabilir. Baskı çantanın bir yüzüne dilerseniz iki tarafına da yapılabilir. Çanta üzerine basılacak görsel çantanın bir kısmına veya tamamını kaplayacak şekilde basılabilmektedir. Ekonomik olması açısından Genelde tek tarafa tek renk baskı tercih edilmektedir,

Dijital baskılı Plaj Çanta %100 pamuktan üretilmiştir, geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. Dijital baskılı Plaj Çantası kendi doğal ham renklerindedir. Müşteri tercihine göre Ham renkteki kumaşlar boyanarak istenilen renge çevrilebilir. Bu durum fiyatı fazlaca artırdığından dolayı çok tercih edilen bir durum değildir. İpli büzgülü ham bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.

Dijital baskılı Plaj Çanta Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür,

Şirketinizin konumuna göre ürünleri teslim edebiliriz veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile tüm Türkiye'ye ulaştırmaktayız.