Photos by Acil canta

Kanvas Bez Çanta

Ürün Kodu: K003

0.00

Adet Fiyat Seçenekleri

Stok: Sipariş ile üretim

Kanvas Bez Çanta postacı modelidir. minimum 200 adet imalata alınmaktadır.

En: 25 cm
Yükseklik: 35 cm
Körük: 8 cm
280 gr. kanvas kumaş
2 taraf 1 renk baskılı
İmalat süresi ortalama 7 iş günü


Kanvas bez çanta sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adetinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız, Müşteri temsilcimiz aynı gün içinde cevap verecektir.

Promosyon kanvas bez çantalarında kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 300 gr. ağırlığındadır. Daha ince veya daha kalın kumaşlar tercih edilebilir. Renkli veya ham renk kumaş üretim yapılabilir.

Gabardin veya kanvas postacı model çantaların ortalama imalat süreleri sipariş adeti ile orantılı olarak ortalama 10 gündür. Çanta üzerine emprime baskı, transfer baskı, nakış baskı, dijital baskı veya ofset baskılar yapılabilmektedir. Baskı tekniği logodaki renk sayısına göre veya bütçe ile alakalıdır.

Bez çanta gurubunda bulunan farklı kalınlıktaki kumaşlar %100 pamuk oldukları için geri dönüşümlü ve çevre dostu olarak kabul edilir. Ham bez çantalar kendi doğal ham renginde veya renkli olarak tercih edilebilir.

Promosyon kanvas bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür.